2018 m. vasario 22 d.
Naujienos
Apie biurą
ES reikalų svarstymas Seime
Europos Parlamento nariai iš Lietuvos
Bendra informacija apie ES
Euras Lietuvoje
Europos Sąjungos institucijos
Aktualūs dokumentai
Klauskite - atsakome
Skaitykla
Seimo EIB renginiai
Europos Savaitė Seime
Seimo Europos klubas
Pirmininkavimas ES Tarybai
IPEX ir Seimas

 

 

Prisijungimo vardas: 

Slaptažodis: 
Prisiminti
 

Tradicinė labdaros ir mainų mugė-paroda

„Bičių turgus“

2015 m. gruodžio 7 d. 

Gruodžio 7 d., pirmadienį, Seimo Europos informacijos biure (Seimo III r.) nuo 10 iki 16 val. vyko jau tradicine tapusi labdaros ir mainų mugė-paroda „Bičių turgus“.

Renginio globėjos Seimo narės, Moterų bendruomenės „Bitės“ pirmininkės Vilijos Aleknaitės-Abramikienės teigimu, renginio tikslas – bendruomenių socialinė integracija. Be to, apsilankymas Seime bendruomenėms – puiki proga pasižmonėti, papasakoti apie savo veiklą bei gauti šiek tiek lėšų, gyvybiškai svarbių tolesnei šių centrų veiklai.

Jau penkerius metus iš eilės prieš svarbiausią metų šventę Šv. Kalėdas vykstančios mugės metu savo darbus pristatė neįgaliųjų organizacijų, dienos užimtumo centrų atstovai bei rankdarbių dirbtuvės. Dalyviai turėjo galimybę pristatyti savo veiklą, pabendrauti tarpusavyje, o taip pat pademonstruoti ir už nedidelę auką parduoti rankomis sukurtų keramikos, vilnonių, megztų ir nertų, siūtų ir veltų gaminių.

„Bičių turguje“ šiemet dalyvavo: Vilniaus neįgaliųjų dienos centras, Bernardinų socialinių paslaugų centras, Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“, Trakų neįgaliųjų užimtumo centras, Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Vilniaus Viltis“, Lietuvos psichikos negalios žmonių bendrija „Giedra“, Vilkpėdės bendruomenės socialinių paslaugų centras, dirbtuvės „Menas sau“, menininkė ir fotografė Taurima Bunkutė, dirbtuvėlės „Jurgos mezginiai“, Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centras, Vilniaus krašto žmonių su negalia sąjunga, Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centras, VšĮ „Markučių dienos veiklos centras“.

Renginio nuotraukos:


Seimo Europos informacijos biuro nuotraukos

 
 
 
 
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728    
Vasaris
    2018     
 
 
{Europa go}